DÍKY! (I.)

25. 10. 2012 | † 09. 01. 2014 | kód autora: pGL

Milí čtenáři, přátelé, kamarádi,

už více než měsíc se na blogu neobjevilo nic nového, důvody jsem psala v minulém článku. Přestože blog není aktualizovaný, někdy na něj zabrousím. Návštěvnost se za posledních několik týdnů nesnížila, naopak dosahuje vyšších čísel než dřív, až desítky, a poslední dva dny dokonce nad 100 návštěv denně.

Moc mě to těší, a tak Vám píšu. Abyste věděli, že jste součástí mého života, protože Vy jste mi cestu k tomu DNES usnadnili.

Snad právě počet návštěv na počítadle může aspoň trochu ukazovat, jestli blog a jeho obsah sloužil svému účelu do té doby, dokud jsem psala, anebo mu slouží nadále - už beze mě. Vypadá to na to druhé. A já mám radost z toho kusu práce, na kterém jste se se mnou podíleli. Bylo mi ctí!

Velké DÍKY za to, že nezapomínáte projít kolem!

Péťa - Baletka


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38